Reginos klase

Šiais mokslo metais 1 d klasės mokinai dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto Verslumo ugdymo centro organizuotoje Sumanaus moksleivio akademijoje. Jos metu mokiniai išklausė keturių užsiėmimų – 16 val. trukmės – mokymo kursą ir įvykdė mokymo programos reikalavimus. Pirmasis užsiėmimas buvo skirtas kūrybiškumo lavinimui, idėjų generavimui, mokiniai kūrė verslo planus. Antrojo užsiėmimo metu dalyviai analizavo viešąją verslo komunikaciją ir kūrė reklamas. Trečiojo susitikimo metu dalyviai mokėsi valdyti finansus. Baigiamasis visų akademijoje dalyvavusių grupių bendras susitikimas buvo skirtas komunikabilumo, naujų ryšių sudarymo, karjeros kūrimui. Mokiniams šie praktiniai užsiėmimai buvo labai įdomūs. Užsiėmimus vedė ir veiklas organizavo charizmatiški veiklų vadovai. Kiekvienas užsiėmimas buvo intriguojantis, laukiamas. Jų metu ne tik sukūrėme tam tikrus produktus, bet ir geriau pažinome save bei kitus. Rekomenduojame ir kitiems mokiniams dalyvauti panašiose veiklose.

Pateikta nuoroda į straipsnį ASU tinklapyje apie Sumanaus moksleivio akademijos veiklą: http://asu.lt/asu-moksleiviams-pasiulyta-verslumo-ugdymo-programa-pranoko-rengeju-ir-dalyviu-lukescius/

Klasės auklėtoja Regina Bačytė

Uždaryti Meniu